we vibe 4 plus

We-Vibe 4 Plus

We Vibe 4 to jedyny w swoim rodzaju wibrator dla par, który ma wszelkie powody aby stać się top gadżetem erotycznym, na całym świecie. Pozwól mu wnieść się na wyżyny Twojej intymnej przyjemności, poczujcie razem zbliżający się orgazm i oddajcie się w pełni jego potężnym wibracją, ktore doprowadzą was do szaleństwa. Ten nowy wibrator, został zaprojektowany po to aby dopasować się do Ciebie w 100%, co sprawia, że zwiększa intensywność i kontrolę podczas zabawy. Ten malutki gadżet zapewni Ci stymulacje punktu G oraz masaż łechtaczki,którą dodatkowo będzie pobudzać docisk ciała Twojego partnera, natomiast dla Niego We-Vibe przygotował przyjemny masaż członka podczas penetracji Twojej pochwy jak i masaż podbrzusza.

Dodatkowo wyróżniają go:

Najlepsi naukowcy oraz setki testów i badań doprowadziły do stworzenia jedynego w swoim rodzaju, najsilniejszego i najlepszego wibratora dla par jaki kiedykolwiek powstał.

Nowa forma jaką stworzyło We-Vibe 4 pozwala lepiej przylegać do ciała i uzyskiwać szybsze i bardziej intensywne wibracje. Stymulator łechtaczki został tym razem zakrzywiony w taki sposób aby bardziej komfortowo przylegać do łechtaczki, został wzięte pod uwagę opinie Kobiet, które dzięki temu teraz mogą wibrator włożyć do pochwy i wygodnie wpasować go między wargi sromowe. Stymulator punktu G jest umiejscowiony w miejscu za kością miednicy, co znacznie zwiększa stabilność i komfort dla obu partnerów.

Wibrator We-Vibe 4 wykonany jest z wysokiej jakości silikonu klasy medycznej co zapewnia jedwabiście miękką powłokę oraz cudowne doznania w trakcie dotykania ciała.

Produkt ten jest w 100% wodoodporny, więc można korzystać z niego nawet pod prysznicem, spełniając swoje fantazje i rozkoszując się zabawami.

Należy używać go tylko z lubrykantami na bazie wody, inne produkty uszkodzą materiał z jakiego został wykonany, polecamy używać Pjur We-Vibe Lube.

Prosty przycisk sterowania, na górze stymulator łechtaczki, pozwala na przechodzenie przez 6 trybów wibracji za pomocą jednego przycisku.

Zdalne sterowanie, które pozwala na dostrojenie opcji stymulacji przy pomocy przycisków w górę lub w dół, tak aby przejść przez 10 różnych poziomów intensywności.Naciskając i przytrzymując przycisk w górę uzyskasz maximum mocy.

Użyj przycisków w lewo bądź w prawo, aby przejść do kolejnego lub poprzedniego trybów + stymulacja naprzemienna punktu G i łechtaczki.

Aby go wyczyścić należy go przemyć ciepłą wodą z mydłem, lub użyć środka polecanego przez producenta Pjur We-Vibe Cleaner

KUP JUŻ DZIŚ!