we-vibe wish

We-Vibe Wish

We-Vibe Wish to zgrabny a do tego zdalnie sterowany masażer łechtaczki. Dzięki swoim malutkim rozmariom Wish by We Vibe idealnie stymuluje zewnętrzne oraz nawet wenętrzne nerwy łechtaczki. Bezprzewodowy masażer jest w 100 procentach wodoodporny a materiały z jakich został zrobiony są w pełni bezpieczne dla zdrowia gydż jest to silikon, wolny od ftalanów i BPA a produkowany nawet bez latexu.

Insipiracją do stworzenia tego małego urządzenia były wielkie i nieporęczne masażery często nazywane różdzkami, małe urządzenie, które potrafi zadowolić mocniej byłoby strzałem w dziesiątkę. I tak powstał We-Vibe Wish, urządzenie, które dzięki swoim stożkowym kształcie potrafi dotrzeć tam gdzie większe masażery nie potrafią. Warto dodać, że urządzenie jest ciche co czyni go dyskretną zabawką nawet w miejscach publicznych.

Do urządzenie dodano funkcję zdalnego sterowania telefonem (obsługa aplikacji We-Connect, która działa na systemie Android oraz iOS), teraz możesz nawet nie będąc obok partnera zabawiać się razem. Obsługa aplikacji We-Connect poszerza możliwości urządzenia, można między innymi: tworzyć własne tryby, kontrolować wibracje oraz ich intensywność, łączyć się z partnerem poprzez internet bądź kontrolować na miejscu przez Bluetooth.

Zupełnie nowe wibracje typu PowerPulse™ to gama doznań jakiej nigdy nie doświadczyłaś, producent przedstawia ją jako fale przyjemności. We Vibe Wish to pierwsze urządzenie tego producenta z wibracjami tego typu. Dla idealnego poślizgu producent poleca używać dedykowanego lubrykantu pjur We-Vibe Lube lub inny ale oparty tylko i wyłącznie na wodzie.

Po każdorazowym użyciu należy wyczyścić urządzenie, do tego polecamy środka stworzonego przez inżynierów marki Pjur oraz We-Vibe - Pjur We-Vibe Cleaner, można także przemyć stymulator Wish ciepłą wodą z mydłem antybakteryjnym.

Dane techniczne