we vibe rave

We-Vibe Rave

Wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju asymetryczny kształt tego wibratora zamienia delikatne ruchy dłoni lub nieznaczne skręcenie jej, w satysfakcjonującą przyjemność dla twojego punktu G jak i całej pochwy. Urządzenie dodatkowo posiada bardzo dyskretne etui, które sprawi, że nikt nie będzie podejrzewać jaką zabawkę chowasz w środku.

Idealnie wyprofilowany w taki sposób, żebyś łatwo mogła go trzymać w ręku co sprawia, że każdy gest i najmniejszy ruch doprowadzi Cię do szału. Zwykłe skręcenie będzie pobudzało najbardziej wrażliwe rejony twojej pochwy, a wszystko to po to żeby dostarczyć Ci najbardziej prawdziwych, zmysłowych, intymnych doznań.

Zwiększ intensywność lub podrażniaj swój punkt G za pomocą wibracji o zróżnicowanej intensywności i zaspokój swój apetyt na przyjemność jak nigdy dotąd. Pieść się, aż do utraty tchu, doprowadź się do szaleństwa tym gadżetem, stań na wyżynach rozkoszy dzięki We-Vibe Rave.

Poproś partnera lub partnerkę, żeby przyłączył się do zabawy. Z aplikacją We-Connect, możesz przejąć kontrolę nad wibratorem Rave będąc w pobliżu lub zupełnie gdzie indziej. Może to być sąsiedni pokój, a nawet sąsiedni inny kontynent! Dziel się bliskością ze swoją drugą połówką bez względu na to, jak duży dystans Was dzieli.

Ergonomiczny i niepowtarzalny kształt dostarcza unikalnych intymnych wrażeń, które sprawią, że Twoje pieszczoty zmienią się w istną rozkoszną przygodę. Delikatne skręcenia dają czystą przyjemność oraz silne wibracje jakie zapewnia Rave, są nie do porównania, silniejsze nawet niż te które zapewnia Touch i Tango.

Łatwa w użyciu regulacja przy pomocy trzech przycisków zapewnia ponad 10 rodzajów wibracji. We-Vibe Rave jest odporny na zachlapania, dzięki czemu nawet podczas brania prysznica można się pieścić do utraty tchu.

Specjalna technologia oraz przyjazne dla środowiska naturalnego akumulatorki do ponownego ładowania przez kabel USB zapewnią łatwość w używaniu zabawki nawet podczas podróży. Ostrzeżenie o rozładowanych akumulatorkach sprawi, że nawet podczas długich pieszczot będziesz wiedzieć kiedy twoja zabawka straci na sile. Ładowanie trwa 90 minut i zapewnia 2 godziny przyjemności.

Bardzo cichy silniczek tej zabawki pozwoli Ci na zabawę w tedy kiedy tylko chcesz bez ryzyka, że ktoś przyłapie Cię na pieszczotach. Wykonany został z silikonu bezpiecznego dla ciała nie zawiera ftalanu, lateksu ani BPA.

Jak każda zabawka od We-Vibe jest łatwy do czyszczenia, aby go wyczyścić należy go przemyć ciepłą wodą z mydłem, lub użyć środka polecanego przez producenta Pjur We-Vibe Cleaner.

KUP JUŻ DZIŚ!