we vibe sync

We-Vibe Sync

Nowy niesamowity model wibratora dla par od We-Vibe, który jest ulepszoną wersją wibratora dla par We-Vibe 4. Jego niesamowity design pozwala na idealne dopasowanie do kobiecego ciała. Każda osoba jest inna, co za tym idzie każdy ma inne potrzeby. We-Vibe stworzyło ten niesamowity wibrator dla par, tak aby pozwalał na zagięcie go w dwóch miejscach co pozwoli na stymulacje punktu G i łechtaczki, w taki sposób jaki pragniesz oraz z taką siłą nacisku, jaką zechcesz. We-Vibe Sync jest bardzo dyskretny. Już nie będziesz więcej przejmować się tym czy ktoś usłyszy jak pracuję silniczek. Dostępny w dwóch kolorach - fioletowym oraz turkusowym. W komplecie dyskretne etui do przechowywania, ładowania i podróży.

Jak działa We-Vibe Sync?

Kobieta umieszcza wibrator w pochwie tak aby jedna część znajdowała się w środku i delikatnie lub zdecydowanie stymulowała punkt G, a druga część na zewnątrz, dzięki czemu możliwa jest stymulacja łechtaczki.

Seks z partnerem stanie się przyjemniejszy, a On będzie odczuwał przyjemne wibracje w trakcie seksu, jego członek stanie się twardszy i bardziej pobudzony, a orgazm silniejszy. Typ wibracji, intensywność oraz długość mogą być dowolnie regulowane przy pomocy bezprzewodowego pilota, którego zasięg to aż 3 m.

We-Connect czyli nowy sposób na seks?

W 100% darmowa aplikacja pozwalająca na synchronizację Twojego We-Vibe z smartfonem lub tabletem. Teraz możesz sterować pracą Twojego wibratora z dowolnego miejsca na Ziemi, poprzez Internet. Funkcja Beat pozwoli Ci zsynchronizować wibracje z Twoją ulubioną muzyką, a Touch dopasuje wibracje do siły dotyku.

We-Connect pozwala także na tworzenie Twoich własnych, unikalnych programów wibracji. Dzięki temu możesz spersonalizować swoją przyjemność, ciesząc się doznaniami, które najbardziej Ci odpowiadają.

UWAGA: Pamiętaj, by podczas użytkowania zabawek stworzonych z silikonu stosować tylko i wyłącznie lubrykanty stworzone na bazie wody, każdy inny może doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia materiału.

Specyfikacja