we vibe classic

We-Vibe Classic

Jest to wyjątkowy w swoim rodzaju wibrator dla par, który pozwoli Ci unieść się na wyżyny rozkoszy wraz swoim partnerem. Oddajcie się w pełni jego potężnym wibracją, które doprowadzą was do szaleństwa.

Ten niesamowity wibrator dla par, został zaprojektowany z myślą o tym aby jak najlepiej dopasować się do Ciebie, co sprawia, że zwiększa tym samym intensywność doznań jak i kontrolę podczas zabawy. Ten niewielki gadżet zapewni Ci nie tylko stymulacje punktu G ale również masaż łechtaczki, którą podczas stosunku dodatkowo będzie pobudzać docisk ciała Twojego partnera, który dociśnie część wibrującą jeszcze mocniej do Ciebie co zapewni Ci niesamowity wachlarz doznań. Natomiast dla Niego We-Vibe zgotował przyjemny i intensywny masaż przyrodzenia, który będzie odczuwał podczas penetracji Twojej pochwy, wibracje nie tylko zapewnią mu niesamowite doznania, ale tez pobudzą jego męskość pozwalając mu przeżyć jeszcze większą rozkosz, dodatkowo We-Vibe zapewni mu masaż podbrzusza podczas ocierania się o Twoje wargi sromowe, które będzie pieścić część wibrującego masażera, który pieści Twoją łechtaczkę.

Najlepsi naukowcy oraz niekończące się testy oraz badania doprowadziły do stworzenia jedynego w swoim rodzaju, najskuteczniejszego, najsilniejszego wibratora dla par jaki kiedykolwiek powstał.

Nowa forma jaką stworzyło We-Vibe Classic pozwala lepiej przylegać do ciała oraz jednocześnie uzyskiwać intensywniejsze wibracje. Stymulator łechtaczki został tym razem zakrzywiony tak aby bardziej komfortowo przylegał do łechtaczki. Stymulator punktu G jest umiejscowiony w miejscu za kością miednicy, co znacznie zwiększa stabilność i komfort dla obu partnerów.

Wibrator We-Vibe Classic wykonany jest z wysokiej jakości silikonu klasy medycznej co zapewnia jedwabiście miękką powłokę oraz cudowne doznania w trakcie dotykania ciała.

Produkt ten jest w 100% wodoodporny, więc można korzystać z niego nawet pod prysznicem, spełniając swoje fantazje i rozkoszując się zabawami.

Należy używać go tylko z lubrykantami na bazie wody, inne produkty uszkodzą materiał z jakiego został wykonany, polecamy używać Pjur We-Vibe Lube.

Prosty przycisk sterowania, na górze stymulator łechtaczki, pozwala na przechodzenie przez 6 trybów wibracji za pomocą jednego przycisku.

Zdalne sterowanie, które pozwala na dostrojenie opcji stymulacji przy pomocy przycisków w górę lub w dół, tak aby przejść przez 10 różnych poziomów intensywności.Naciskając i przytrzymując przycisk w górę uzyskasz maximum mocy.

Użyj przycisków w lewo lub w prawo, aby przejść do kolejnego lub poprzedniego trybów + stymulacja naprzemienna punktu G i łechtaczki.

Aby go wyczyścić należy go przemyć ciepłą wodą z mydłem, lub użyć środka polecanego przez producenta Pjur We-Vibe Cleaner

KUP JUŻ DZIŚ!