we vibe nova

We-Vibe Nova

Nigdy wcześniej nie było urządzenia umożliwiającego tak intensywną podwójną stymulację. Przejmij kontrolę nad przyjemnością penetracji oraz pieszczot punktu G i pozwól, by unikalny, elastyczny wibrator Nova wyginał się jak tego sobie zapragniesz i zawsze pozostawał w kontakcie z twoją łechtaczką. Nova od We-Vibe to urządzenie, które łączy przyjemne uczucie wypełnienia z prawdziwą, jednoczesną stymulacją punktu G i łechtaczki.

Dodatkowo posiada bardzo dyskretne etui, które sprawi, że nikt nie domyśli się jaki gadżet skrywasz w środku.

Poproś partnera lub partnerkę, żeby przyłączył się do zabawy. Z aplikacją We-Connect, możesz przejąć kontrolę nad wibratorem We-Vibe Nova będąc w pobliżu lub zupełnie gdzie indziej. Może to być sąsiedni pokój, a nawet sąsiedni inny kontynent! Dziel się bliskością ze swoją drugą połówką bez względu na to, jak duży dystans Was dzieli.

Wzmocnij swoje orgazmy! Przejmij pełną kontrolę nad zabawą wybierając z ponad dziesięciu programów pracy i wznieś się na nowe szczyty orgazmów. Prosty interfejs zapewnia intuicyjną łatwość sterowania. Zmieniaj tryby działania i ich intensywność i ciesz się z przyjemnych doznań - zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Eksperymentuj z różnymi kombinacjami i nie zapominaj, że Nova jest w pełni wodoodporna! Możesz zabrać ją do kąpieli lub pod prysznic by przeżyć niezwykle zmysłowe doświadczenia.

Prawdziwa, jednoczesna stymulacja punktu G i łechtaczki, jaką zapewni Ci Nova, odmieni Twoje igraszki, przekształcając je w nowe, pełne intensywnych doznań przeżycie, które skończą się cudownym i długim orgazmem.

Unikalna konstrukcja pozwala na wyginanie wibratora tak, aby utrzymać nieprzerwany kontakt z łechtaczką, sprawia, że każdy ruch wibratora w pochwie, nie dość że ociera o punkt G to jeszcze mocno pociera Twoją łechtaczkę, dając Ci niezapomniane doznania.

Dwa silniczki, które harmonijnie pracują dla zwiększonej przyjemności, pieszczą Twoją pochwę, punkt G oraz łechtaczkę mocnymi wibracjami, które zapewnią Ci niesamowitą rozkosz, z każdym ruchem gadżetu w Twojej pochwie.

Gadżet ten posiada ponad 10 rodzajów wibracji, dodatkowo można połączyć zabawkę z aplikacją We-Connect dla uzyskania większej kontroli i dodatkowych właściwości. Gadżet ten jest bardzo cichy oraz jest całkowicie wodoodporny, co pozwoli Ci pieścić się nim podczas kąpieli, lub pod prysznicem.

Jak każda zabawka od We-Vibe jest łatwy do czyszczenia, aby go wyczyścić należy go przemyć ciepłą wodą z mydłem, lub użyć środka polecanego przez producenta Pjur We-Vibe Cleaner.

KUP JUŻ DZIS!