we vibe app only

We-Vibe App Only

We-Vibe jest numer 1 na świecie wśród wibratorów dla par, który teraz jest dostępny z oprogramowaniem umożliwiającym sterowanie gadżetem poprzez smartfona.

Dzięki niemu możesz wspólnie z partnerem lub solo wznosić się na szczyty rozkoszy. Dla niej jest to dodatkowa stymulacja łechtaczki i punktu G, dla niego jest to wzmożona intensywność stosunku, a wibracje dają obojgu niesamowite doznania. Używaj tylko ze środkami smarującymi na bazie wody, które sprawią, że wasza rozkosz będzie jeszcze większa.

Dodatkowe funkcje przy użyciu oprogramowania, umożliwią Ci tworzenie i zapisywanie w pamięci telefonu własne wzorce wibracji, co sprawi, że Twój partner nigdy nie będzie się nudzić a pieszczoty zawsze będą go zaskakiwać.

Połącz się z partnerką poprzez smartfona i baw się ze swoim partnerem z każdego miejsca na świecie. Dzięki temu, że gadżet jest w 100% wodoodporny możesz podczas kąpieli umieścić go w swoim łonie, następnie poprosić partnera by ten bawił się aplikacją i doprowadził Cię do przyjemnego orgazmu.

Jest to jeden z najbardziej zaawansowanych wibrator dla par jaki kiedykolwiek powstał.

Niewielkich rozmiarów We-Vibe idealnie przylega do ciała, a dzięki silnym i intensywnym wibracjom przeżyjesz niezwykłą rozkosz. Jego zakrzywiony stymulator łechtaczki dostosowuje się do ciała i pozostaje między wargami sromowymi pieszcząc jej łechtaczkę powolnym i silnym masażem, który po przełączeniu jednego guzika może zamienić się w wodospad potężnych krótkich wibracji, podczas gdy sztywna środkowa część zapewnia ścisłe dopasowanie. Stymulator punktu G, pozostaje na miejscu za kością miednicową, zwiększając stabilność i komfort obojga partnerów, dodatkowo wibrując i masując jej wrażliwe miejsce, tak by przyśpieszyć jej nadchodzący orgazm, dodatkowo partner odczuwa wibracje na swoim członku, co na pewno pobudzi go do działania, oraz zapewni mu intensywniejszy orgazm.

Ten niesamowity wibrator dla par posiada kompaktowy i dyskretny futerał do przechowywania, który jednocześnie jest ładowarką oraz zabezpiecza gadżet podczas podróżowania.

Jak każdy gadżet marki We-Vibe, ten wibrator dla par jest bezpieczny dla zdrowia, został wykonany z silikonu przeznaczonego do celów medycznych, który nie zawiera ftalanu, lateksu ani BPA.

Jak wiele produktów We-Vibe, ten wibrator posiada nowego typu akumulatorek, który zapewnia bardzo szybkie ładowanie, które trwa niecałe 4h, zapewniając tym samym długa i intensywną zabawę!

KUP JUŻ DZIŚ!