we vibe passionate play collection

We-Vibe Passionate Play Collection

Jest to zestaw zawierający najnowocześniejszy i najmocniejszy wibrator dla par oraz najsilniejszy mini wibrator. Oba te gadżety zapewnią Ci niesamowitą rozkosz a w połączeniu z jedwabna wstęga do wspólnych zabaw, możesz teraz poznawać rozkosz płynącą z niewiedzy jaką niesie ze sobą, zawiąż oczy partnerowi i pieść go aż do utraty tchu, a gdy nie będzie mógł już wytrzymać uwolnij go i czekaj na rewanż.

Jednym z gadżetów jakie znajduje się w środku zestawu jest We-Vibe 4 Plus, którego możecie używać wspólnie podczas stosunku lub gdy jesteście daleko od siebie. We-Vibe 4 zapewnia dodatkową stymulację łechtaczki i punktu G, natomiast dla mężczyzny poprawia rozkosz płynącą z stosunku dzięki doznawaniu wibracji pochwy jego partnerki.

Dzięki jedynej w swoim rodzaju aplikacji na urządzenia mobilne, We-Connect możesz kontrolować We-Vibe 4 Plus przy pomocy swojego smartfona. Możesz stworzyć własne, unikalne i jedyne w swoim rodzaju schematy wibracji. Połącz się z partnerką będąc w innym pomieszczeniu lub na innym kontynencie i pieść jej łono wibracjami według własnych szalonych pomysłów.

Kolejnym gadżetem jaki znajdziesz w tym zestawie jest We-Vibe NEW Tango - mini wibrator ten mały ale jakże szalony wibrator wytwarza wibracje o wyjątkowej sile. Został stworzony z myślą o precyzyjnej i silnej stymulacji zewnętrznej jak i wewnętrznej. Jego unikalne wąskie krawędzie umożliwia Ci bezpośrednią stymulację, plaska część tego maleństwa przeniesie i przekształci wibracje w delikatny masaż, jaki odczujesz na swoim ciele.

Jest w 100% wodoodporny i bezpieczny dla ciała. Posiada zaprogramowanych 8 schematów wibracji do wyboru. To idealny produkt zarówno do samodzielnej zabawy, jak i do wzbogacenia swojej ulubionego gadżetu erotycznego o wibracje.

Zasilany jest akumulatorem ładowanym przy pomocy kabla USB z klipsem magnetycznym.

Zestaw zawiera: