we vibe unite

We-Vibe Unite

We-Vibe Unite to wibrator dla par, który może być używany bez pomocy rąk. Urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze, zarówno na pilocie jak i wibratorze dla par jest tylko jeden przycisk do zmieniania trybów. Urządzenie posiada 10 trybów dobranych przez specjalistych z dziedziny wibratorów dla par.

Wibrator dla par pobudzi Ciebie i partnera. Ona zajęczy z rozkoszy podczas penetracji i masażu punktu G a on odczuje niesamowicie przyjemne wibracje na swoim członku w trakcie seksu. Co sprawi, że jego członek stanie się bardziej pobudzony i silniejszy.

Urządzenie jest w 100% bezpiecznie dzięki zastosowaniu bezpiecznego dla ciała silikonu klasy medycznej. We-Vibe Unite jest cichym masażerem a do tego małym i poręcznym co razem daję bardzo dyskretne urządzenie. Zabawka jest ładowana przez kabel z końcówką USB co sprawia, że urządzenie naładujesz wszędzie. Pilot dołączony do urządzenie działa nawet na odległość 3 metrów.

Stymulator trzeba używać tylko z lubrykantami na bazie wody, inne produkty (w tym silikonowe) trwale uszkodzą materiał z jakiego został wykonany, polecamy używać Pjur We-Vibe Lube. Aby wyczyścić We-Vibe Unite należy przemyć ciepłą wodą z mydłem antybakteryjnym, lub użyć środka polecanego przez producenta czyli Pjur We-Vibe Clean.

Specyfikacja