we vibe tango pleasure mate

We-Vibe Tango Pleasure Mate

Ten niezwykły zestaw został stworzony specjalnie dla kobiet, posiada w sobie ogromną gracje, styl jak i moc. Posiada dwie kształtki silikonowe, oraz niezwykle potężny mini-wibrator.

We-Vibe Tango Pleasure Mate to niesamowicie mocny masażer łechtaczki, który swoją niesamowicie smukła i gładką sylwetką doprowadzi Cię do szaleństwa. Niezwykle silne wibracje tego maleństwa wraz z ruchami Twojej dłoni, doprowadzą Cię do tak bardzo oczekiwanego, upragnionego, niesamowicie silnego orgazmu.

Tango jest w 100% wodoodporny posiada aż 8 trybów wibracji, które są bardzo silne, a jednocześnie bardzo ciche, co pozwoli Ci na pieszczoty gdziekolwiek zechcesz. Został wykonany z materiałów w 100% bezpiecznych dla zdrowia z termoplastycznego poliwęglanu i ABS. Należy go używać tylko i wyłącznie z środkami nawilżającymi na bazie wody, inne mogą go nieodwracalnie uszkodzić.

We-Vibe Glow Pleasure Mate jest idealnie dostosowany do stymulacji punktu G, wykonany zostal z jedwabiście miękkiego silikonu w 100% bezpiecznego dla zdrowia, nie zawiera bowiem ftalanu, lateksu ani BPA. Na czubku Glow Pleasure Mate silikon ten jest miękki co pozwala na elastyczną stymulacje, a sztywność i wytrzymałość uchwytu pozwoli na pewną i głeboką stymulacje punktu G.

We-Vibe Dusk Pleasure Mate posiada stożkowy jedwabiście miękki kształt, który ułatwia wprowadzenie do środka. Jest idealnie przystosowany do pierwszych kontaktów z zabawami analnymi, podczas dodatkowej stymulacji okolic krocza. Jest wykonany z bezpiecznego dla zdrowia silikonu, który nie ma w sobie nawet grama lateksu, BPA ani ftalanu.

Zestaw zawiera: